קביעת פגישת יעוץ  ניתוחים וגינאליים

  היום המודעות לפלסטיקה וגינאלית, בדגש על אסתטיקה וגינאלית, הולכת ומתרחבת. יותר ויותר נשים פונות לקבל ייעוץ כיצד לשפר את המראה ואת המבנה הפנימי. שינויים וגינאליים נגרמים מסיבות שונות כגון הגורם התורשתי,  הזדקנות ולידות. מבחינים בשני שינויים עיקריים בנרתיק: שינויים חיצוניים כגון שפתיים נפולות ועודפי עור, ושינויים פנימיים כגון התרחבות הנרתיק.

  הכירורגיה הפלסטית מסוגלת כיום לטפל  גם בשינויים החיצוניים של הנרתיק וגם בהתרחבות בתוך הנרתיק. לרוב ניתוחים אלה מבוצעים באותו הליך.

  ניתוח אסתטי חיצוני

  שפתיים נפולות ועודפי עור נגרמות בעיקר בגלל הזדקנות העור וצניחתו וריבוי לידות. הפתרון הכירורגי נותן מענה ע״י הסרת העור העודף ויצירת קו מתאר אסתטי כך שלאחר הניתוח, המטופלות ירגישו ביטחון עצמי גבוה וישפרו את איכות חייהן לאין שיעור.

  מהלך הניתוח

  הניתוח מתבצע בהרדמה כללית, בד״כ זמן הניתוח הוא קצר ותלוי במספר הפעולות המבוצעות במקביל (ניתן לשלב עם ניתוחים נוספים). הניתוח עצמו לא דורש אשפוז. לאחר ניתוח המטופלות משוחררות להמשך החלמה בביתם.

  זמן החלמה

  זמן ההחלמה הוא די מהיר; לאחר מספר ימים אפשר לחזור לפעילות יומיומית למעט קיום יחסי מין, אשר ניתן לחזור לפעילות מלאה אחרי כחודש ימים.
  תופעות הלוואי: נפיחות, חוסר נעימות וכאבים, תופעות אלו עוברות בד״כ זמן קצר לאחר מכן.

  ניתוח לעיבוי הנרתיק 

  הניתוח לעיבוי הנרתיק מתאים למטופלות אשר עברו מספר לידות ושסובלות מהתרחבות הנרתיק. לנשים אלו, אני מזריק שומן עצמי אשר בדרך כלל נשאב מאזור הבטן התחתונה. אני מזריק את השומן בדופן הקדמי ובדופן האחורי בנרתיק. בצורה זאת, הצערת הנרתיק נוצרת באופן טבעי וללא הצלקות. שימוש בשומן עצמי מהווה יתרון נוסף כיוון שהוא נקלט באותם אזורים ואין צורך למלא בשנית. דבר נוסף, שומן עצמי לא גורם תופעות לוואי.

  חשוב לציין כי נשים העוברות טיפול זה מקבלות ביטחון עצמי גבוה ומעידות לרוב על שיפור ביחסי המין שלהן ושל בן זוגן. יתרון נוסף בהליך זה שזמן ההחלמה מהיר ואין צורך באשפוז.

  מהלך הניתוח

  הניתוח מתבצע בהרדמה כללית משולב בהרדמה מקומית. בתחילת הניתוח אני שואב שומן מהבטן התחתונה, ולאחר מכן אני מזריק אותו באמצעות קנולה (צינורית דקה) לדפנות הנרתיק. ניתוח זה אינו דורש אשפוז, לאחר ניתוח המטופלות משוחררות להמשך החלמה בביתם.

  זמן החלמה

  זמן החלמה הוא די קצר, לאחר מספר ימים אפשר לחזור לפעילות יומיומית למעט קיום יחסי מין, אשר ניתן לחזור לפעילות מלאה אחרי כחודש ימים.
  לאחר הניתוח תופיע נפיחות באזור והמטופלות ירגישו חוסר נעימות וכאבים, תופעות אלו עוברות בד״כ זמן קצר לאחר מכן.