קביעת פגישת יעוץ  עיצוב קוביות בבטן

  גברים רבים חולמים על בטן שטוחה עם שרירים בצורת קוביות מרשימות כפי שרואים אצל ספורטאים. ולכן גברים רבים משקיעים מאמץ רב הן באימונים והן בשינוי הרגלי תזונה כדי להשיג תוצאה דומה. אך רק מעטים מהם מצליחים להגיע לתוצאה הרצויה בענייהם ולא משנה כמה אימונים מפרכים הם יעשו; וזאת כי הגנטיקה שהיא אחד הגורמים הדומיננטיים שפשוט לא פועלת לטובתם.

  הניתוח לעיצוב קוביות בבטן יכול להגשים את חלומם של גברים אלו. בניתוח זה אני גם שואב שומן וגם מעצב אותו כדי לדמות את מראה האתלטי עם הקוביות שהמטופלים כל כך רצו להשיג.

  מהן השיטות המבוצעות בניתוח עיצוב קוביות?

  עיצוב קוביות בבטן הינו הליך ניתוחי אשר מחקה את מראה הקוביות של ספורטאים.
  בניתוח זה אני שואב את השומן באזור הבטן בצורת שתי-וערב לאורך שרירי הרקטוסים (רקטוס – Rectus abdominis), כך שאני משאיר שומן באזורים נבחרים שאני מעצב בצורת ריבועים כך שישוו למטופל מראה של קוביות בדומה לספורטאים.

  בנוסף ניתן גם לשלב שאיבת שומן בצידי הבטן התחתונה ובכך להבליט את מראה המשולש ההפוך (כאשר הכתפיים רחבות מהאגן) בכדי להעמיק את אפקט עיצוב הבטן.

  סיבות נפוצות לבחירה בעיצוב קוביות בבטן

  גברים בעלי רזון טבעי אך ללא "קוביות" הינם מועמדים טובים לניתוח זה. שכן התוצאה תחזיק זמן רב כל עוד לא יעלו במשקל בצורה דראסטית. ככל שהמטופל יהיה רזה יחסית או שהינו בעל משקל אך עם אחוזי שומן יציבים, ניתן יהיה לבצע את הניתוח ולקבל תוצאה טובה.

  מהי תוצאה רצויה לאחר הניתוח?

  כארבעה עד חמישה חודשים, לאחר הניתוח יראה המטופל בטן שטוחה, מעוצבת ועם קוביות סימטריות אשר מדמות את שרירי הבטן הטבעיים כפי שקיים אצל ספורטאים. חשוב לציין שכל עוד המטופל אינו עולה במשקל בצורה דראסטית, אפקט הניתוח יישמר לאורך שנים רבות קדימה.

  מהו משך הניתוח והאם נדרשים ימי אשפוז?

  זמן הטיפול משתנה בין המטופלים ותלוי גם בטיפולים נוספים אשר משולבים לרוב עם ניתוח זה. לרוב ניתוח זה אורך כשעתיים עד שלוש ולרוב אינו כרוך בימי אשפוז.

  מהם זמני ההחלמה השכיחים בניתוח זה?

  זמן ההחלמה הכולל הינו עד ארבעה חודשים. הליך הידוק העור וספיגת הנוזלים הינו איטי; יחד עם זאת, כבר מהיום הראשון לאחר הניתוח, המטופל יכול להסתובב וללכת ולאחר מספר ימים נוספים, הוא יוכל אפילו לחזור לפעילות רגילה.
  פעילות ספורטיבית תהיה אפשרית רק לאחר כשבועיים מהיום שלאחר הניתוח.

  על המטופל ללבוש תחבושות אלסטיות או תחבושת לחץ מיוחדת (תלוי במבנה גוף המטופל) מיד עם סיום הניתוח ולמשך כמספר ימים.

  הכנות מקדימות טרם הניתוח:

  • אסור ליטול תרופות לדילול דם או צריכת תוספי מזון הגורמים לדילול הדם לפני הניתוח
  • כיומיים שלושה לפני מועד הניתוח, על המטופל לגלח את בטנו
  • במשך שבועיים לפני מועד הטיפול, המטופל צריך להימנע לחלוטין משיזוף
  • על המטופל לשמור על משקל יציב ותקין כחצי שנה ממועד הטיפול (יקבל הנחיות מהכירורג)

  עונה מומלצת לניתוח עיצוב קוביות בבטן

  אין עונה ספציפית מומלצת; כמובן שאם שמש וים הינם "טבע שני" של המטופל, אמליץ לעשות טיפול זה בתקופת החורף. בנוסף אם יעשה המטופל את הניתוח בתחילת החורף, עד הגעת הקיץ ותקופת הרחצה, אפקט העיצוב וההחלמה שלאר הניתוח יתייצבו ובכך ייהנה המטופל מהתוצאות כבר בקיץ הקרוב לאחר הניתוח.