קביעת פגישת יעוץ  הרמת מצח וגבות

  ניתוח הרמת מצח וגבות מיועד לריענון מראה השליש העליון של הפנים. הניתוח להרמת מצח מבוצע כאשר רמת קימוט המצח גבוהה. במקרה זה, טיפולי הבוטוקס אינם יעילים מכיוון שקיימים חריצים עמוקים מדיי.

  בניתוח זה אנו משפרים את הקימוט במצח ומחזירים את הגבות למיקומן מעל לארובת העין. בניתוח זה אני מבצע הרמה מקסימלית של המצח על מנת להתגבר על הירידה שמתרחשת בצורה טבעית כעבור מספר חודשים. אחרי הניתוח, מיקום המצח וקו הגבות יהיו במנח תקין לאחר מספר חודשים.

  ניתוח זה מבוצע בחתך דרך קו השיער הקדמי כך שהצלקת תיווצר לאורכו של הקו. לרוב הצלקת אינה נראית לעין לאחר ההחלמה אך עלולה להיראות כאשר השיער אסוף.

  סיבות נפוצות לבחירה בטיפול זה

  ניתוח זה מתאים למטופלות עם קמטים בעלי חריצים עמוקים ו/או עודפי עור באזור קו המצח כאשר טיפולי הבוטוקס כבר אינם יעילים על מנת לקבל מראה צעיר יותר ללא קמטים עם גבה במנח תקין (מעל ארובת העין).

  תוצאה רצויה לאחר ניתוח זה

  בשלושת החודשים הראשונים, המצח יהיה מעט מוגבה והעור ייראה מאוד מתוח; אך לאחר מכן המצח מסתדר בצורה טבעית לתוצאה הרצויה. המצח וקו הגבה יהיו במנח תקין, העור יהיה מתוח וללא עודפים מיותרים או קמטים.  הצלקת שתיווצר תהיה לאורך קו השיער ולכן רצוי ללכת עם פוני.

  מהו משך הניתוח והאם נדרשים ימי אשפוז?

  ניתוח זה אורך כשעה וחצי ולאחר מכן משתחררים הביתה ולא נדרשים ימי אשפוז.

  מהם זמני ההחלמה השכיחים בקרב רוב המטופלים?

  לרוב זמן ההחלמה הינו כשבוע וחצי בדומה לניתוח מתיחת פנים.

  האם יש זמן או עונה המומלצים לביצוע ניתוח מסוג זה

  אין עונה מיוחדת לביצוע של ניתוח זה.