קביעת פגישת יעוץ  הרמת גבות

  ניתוח להרמת גבות מיועד להחזיר את מנח הגבות למצבו הטבעי היות ועם האצת תהליך ההזדקנות, הגבה צונחת לכיוון העפעף העליון עקב ירידה באלסטיות \גמישות של העור ואיבוד הקולגן; כל אלה גורמים "למראה העייף". ניתן להבחין בקמטי הבעה הרוחביים במצח שנוצרים כתוצאה מפעילות יתר של שריר המצח. 

  הניתוח להרמת גבות ניתן לביצוע בשני הליכים שונים: גישה ישירה או גישה חיצונית. בגישה הישירה אני עושה חתך ממש על קו הגבה ואילו בשיטה השנייה אני מבצע חתך בקו השיער החיצוני,  היכן שעוברים המפרצים.
  גישה ישירה מתאימה לגברים בגלל שהגבות שלהם עבות ואפשר למסך את החתך מעל קו הגבה. הניתוח אצל הנשים בדרך כלל מבוצע בגישה חיצונית בצדי המפרצים היכן שהצלקת מוחבאת יותר. 


  הרמת גבות ישירה

  ניתוח זה מתאים יותר לגברים. היתרון בגישה ישירה הינו בכך שהרמת הגבה היא יותר חזקה ככל שהחתך הוא יותר קרוב לאזור ההרמה. בצורה זאת ניתן יותר לשלוט על מידת ההרמה.  
  אני מבצע חתך של 2-3 סנטימטר מעל הגבה. אצל הגברים, מנח הגבות צריך להיות בצורה סימטרית שווה,  כך ששני שליש הפנימי של הגבה יהיו גבוהים יותר מהשליש החיצוני כדי לא לקבל מראה נשי.

  הרמת גבות חיצונית (לטרלית)

  ניתוח זה מתאים יותר לנשים. בגישה חיצונית לטרלית, קו החתך יהיה בקו השיער החיצוני היכן שעוברים המפרצים כדי שהצלקת תהיה מוחבאת יותר. 
  אני עושה חתך בערך של 3-4 סנטימטר בקו השיער. ההרמה שמתקבלת הינה עדינה יותר, והשליש החיצוני של הגבה צריך להיות מעל העצם שמקיפה את גלגל העין כך שמתקבל מראה נשי (מראה קליאופטרה צעיר יותר).