קביעת פגישת יעוץ  חומצה היאלורונית

  באופן טבעי, בגוף האדם יש חומצה היאלורונית בתוך רקמות החיבור שלנו. תפקיד החומצה היאלורונית הוא להעביר נוזלים בין התאים ומזינה את התאים ושומרת על לחותם. בנוסף, החומצה משמשת לשמר את נפח העור והרקמות שמתחת לעור.

  עם ההזדקנות, כמות החומצה הטבעית נספחת בגוף ומתדלדלת וגורמת להזדקנות העור והרקמות שמתחתיו. כתוצאה מכך, אזורים בפנים מאבדים את נפחם, העור הופך רפוי יותר, נפול ומקומט.

  כיום, הזרקה של חומצה היאלורונית הפכה להיות אחד הטיפולים הקוסמטיים הפופולריים ביותר. אני משתמש בחומצה כדי להחזיר לעור את החיוניות שהייתה בו כך שיהיה מוצק ומתוח, לפסל את הפנים ולהצעיר אותם, לעצב מחדש את צורתו של האף, ליצור עצמות לחיים גבוהות יותר, לעצב מחדש את קו הלסת ולהפוך שפתיים למלאות יותר.

  הזרקת חומצה היאלורונית

  קיימים סוגים שונים של חומצה היאלורונית לפי רמת הסמיכות שלהם; אני מתאים את רמת הסמיכות הנחוצה לפי סוג הטיפול. ככל שהיא סמיכה יותר, אני אשתמש בה באזורים סטאטיים (לא דינמיים) כגון בעיצוב קו הלסת, קו עצמות הלחי ואפילו קו הגבה ועיצוב האף. לעומת זאת, בחומצה פחות סמיכה, אני אשתמש בה כדי למסך את קמטי החיוך והקמטים שבין נחירי האף וזווית הפה וכדי לעצב את השפתיים: המומחיות שלי היא לדעת לשלב בסוגים שונים אפילו באותו טיפול.

  אני משתמש בטכניקות הזרקה שסיגלתי במשך השנים. אני משתמש בקנולה (צינורית ארוכה ודקה) שאני מחדיר בנקודה אחת בעור, ומנווט את הקנולה לאזורים שונים בפנים בלי צורך לדקור פעמים רבות עם מחט. אני בעצם דוקר פעם אחת לחור כניסה, ומשם אני מוליך ומכוון את הקנולה כדי להגיע למקומות שדורשים טיפול כגון סביב הפה, לעצם הלחי וללסת. קיימים מקרים שאני גם משתמש במחטים דקים כדי להשלים את טיפול ההזרקה בצורה מדויקת.

  לשימוש בקנולה קיימים יתרונות שונים: פחות סימני מטומה (פחות דקירות), הזרקת החומר היא יותר עמוקה ויותר אחידה ונוצרים פחות גושים.

  המיומנות שלי והניסיון שלי כרופא פלסטי נותנים לי את היכולות לשלב הזרקת חומצה היאלורונית יחד עם הזרקת בוטוקס תוך שימוש בטכניקות של קנולות ומחטים דקים.

  תוצאה רצויה אחרי הטיפול

  כבר בזמן הזרקת החומצה ההיאלורונית, כבר ניתן להבחין בשיפור כי החומר ממלא ומעבה את האזור המוזרק, לעומת הבוטוקס שרואים תוצאות רק מספר ימים לאחר הניתוח. עם הזרקת החומצה, היא מתחילה לספח נוזלים ואחרי שבועיים שלוש ניתן לראות שיפור ניכר על פני העור וניתן להבחין בהרמוניה בחלקי הפנים.