קביעת פגישת יעוץ  שאיבת שומן בזרועות

  הניתוח לשאיבת שומן בזרועות מתאים לנשים צעירות שחלוקת השומן שלהן בזרוע אינה אחידה ולא קיימים עודפי עור אלא רק שומן. בטיפול זה אני מסתמך על ההתכווצות הטבעית של העור לאחר השאיבה כך שאין צורך גם בהרמה.

  בדרך כלל טיפול זה מתאים לאוכלוסיה צעירה שהעור מסוגל להתכווץ חזרה. בניתוח זה, אני שואב את עודפי השומן באמצעות צינורית לשאיבה בנקודות שחלוקת השומן אינה פרופורציונלית. בהליך מסוג זה לרוב לא נשארות צלקות; ואם ישנן הרי שהן יהיו מזעריות (בעצם אלו אותן נקודות שאני מחדיר דרכם את הצינורית לשאיבה). בדר"כ צלקות אלו נעלמות לאחר כשישה שבועות, וגם אם נשארת צלקת, היא ממש קטנה ומיקומה מוסתר באזורים שאינם גלויים.

  במקרים שיש בהם עודפי עור בנוסף לשומן, לדוגמה זרועות נפולות מטה, הטיפול המתאים ביותר הינו מתיחת העור בזרועות שבנוסף לשאיבת השומן. הסרת עודפי העור מונע הזעת יתר ופטרת כתוצאה מהעור העודף (מצב זה מוכר גם בשם "כנפי עטלף").

  סיבות נפוצות לבחירה בטיפול זה

  נשים בעלות חלוקת שומן לא פרופורציונלית בגוף כמו בזרועות או שהן מלאות באזור האגן ושרוצות גוף מעוצב יותר ולא מצליחות להגיע לתוצאות רצויות על ידי הורדה במשקל בלבד.

  תוצאה רצויה לאחר ניתוח זה

  לאחר הניתוח, האזור בגוף שעבר שאיבה, יהיה מעוצב יותר; לדוגמה, זרועות אסתטיות יותר וללא עודפי שומן ופרופורציונליות למבנה הגוף.

  מהו משך הניתוח והאם נדרשים ימי אשפוז?

  זהו ניתוח קצר הנמשך כשעה וחצי בסך הכול ואינו דורש אשפוז; המטופלת משוחררת לביתה לאחר כשעתיים עד שלוש שעות מסיום הניתוח.

  מהם זמני ההחלמה השכיחים בקרב רוב המטופלים?

  לאחר הניתוח, המטופלות נדרשות לחבוש תחבושת לחץ בזרועות במשך כשישה שבועות. בשבוע הראשון, המטופלת תרגיש כאבים בזרוע אשר נחלשים בהדרגה עם הזמן. לאחר מכן ייראו סימנים של מכה יבשה באזור, אשר נספגים בגוף בהדרגה ונעלמים. לאחר הורדת התחבושות, מומלץ מאוד להתחיל בפעילות ספורטיבית לשמירה על התוצאות.

  האם יש זמן או עונה לביצוע ניתוח מסוג זה?

  אני תמיד ממליץ לבצע הליך מסוג זה בחודשי החורף מכיוון שלאחר הניתוח צריך ללכת במשך שישה שבועות עם חבישה על הזרועות.